Wzornik kolorów, barwy lakierów. Kolorowe okna, drzwi - Paleta RAL Classic
Oferta WYPRZEDAŻY

ZLECENIA
WSPÓŁPRACA

w rejonie łódzkim

firmy, montażyści stolarki okiennej,
bram segmentowych
nawiążemy współpracę
tel, 507·105·953

PARAPETY WEWNĘTRZNE

AGLOMARMUR
/ Agglomarmur /

W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór kolorystyki, ciekawe wzornictwo o dowolnych kształtach i wymiarach, od standardowych po nietypowe, na indywidualne zamówienie. W ofercie znajdują się parapety o grubości 3cm i 2cm. Standardowo wykończone parapety posiadają polerowaną powierznię, zaokrąglone narożniki, fazowany brzeg.
Nasze parapety posiadają swój niezaprzeczalny urok, będący zasługą materiału o nazwie "Agglomarmur włoski". Potocznie używana nazwa to również Aglomarmur
( jesteśmy bezpośrednim importerem )

Aglomarmur - Breccia
» breccia
Aglomarmur - Verde
» verde
Aglomarmur - Rosso
» rosso
Aglomarmur - Botticino
» botticino
Aglomarmur - Rosa
» rosa
WZORNIK KOLORÓW

» Więcej kolorów

 Parapet z konglomeratu

Opis materiału

Konglomerat jest produktem przemysłowym o doskonałych właściwościach fizyko-mechanicznych, powstającym przez połączenie kamienia naturalnego, który stanowi 95% jego masy, oraz żywicy poliestrowej spełniającej rolę łącznika. Konglomerat posiada parametry i właściwości estetyczne bardzo zbliżone, a często nawet przewyższające te, które wykazuje kamień naturalny wchodzący w jego skład.

Dodatkowym atutem są zalety związane z produkcją przemysłową: stała kontrola jakości, jednolitość koloru oraz możliwość produkcji na szeroką skalę

Różnorodność konglomeratu jest ogromna, począwszy od linii Tradizionale, optyką i estetyką bardzo zbliżonej do kamienia naturalnego ( Boticcino, Rosso Asiago ), aż po produkty nowatorskie: linia Italica/Ambiente (Bianco Ambra, Green Lagoon) a także materiały na bazie kwarcu z linii Fantasia, Cromatica,Gemme i Luciente, które łączą jedyne w swoim rodzaju kolory i strukturę z niezwykłą wytrzymałością i absolutną odpornością na kwasy (Blanco Arco Iris, Lapis, Giallo Zafferano...)

 

GRUBOŚĆ [CM] WAGA KG/M2
2 cm52
3 cm78

Przykładowe kształty wykończeń krawędzi

szlify parapetów krawędzie prarapetów parapety fazowane profile parapetu profile parapetów kształty parapetów

Parapety wewnętrzne agglomarmur - początek do góry


Oferta Biura Franczyzowego Budvar S.A. Łódź  Parapety agglomarmur Łódź parapety wewnętrzne konglomerat stolarka pcv, okna aluminiowe, drzwi zewnętrzne, stolarka alu, stolarka otworowa z drewna, okucia, parapety, antywłamaniowe rolety zewnętrzne, żaluzje, szyby specjalne, okna nietypowe Budvar ❖ Parapety agglomarmur Łódź parapety wewnętrzne konglomerat B.F. Łódź, Brzezińska 105. Sprzedaż okien PCV Łódź, Warszawa okna drewniane i aluminiowe. Parapety, rolety, okucia, szyby Okna Warszawa. Na wymiar Okna PCV Warszawa. - Prowadzimy sprzedaż i montaż okien w Łodzi i Warszawie. W ofercie dla Państwa mamy drzwi i okna na wymiar, okna nietypowe, a także nietypowe kształty takie jak np. okna okrągłe BUDVAR Centrum Sp.z O.O. - ZR Consulting Łódź, Brzezińska 105 do niedawna Łagiewnicka 65. Teraz przy wyjeździe z Łodzi w kierunku Warszawy. Zapraszamy, obsługujemy klientów z Warszawy, teraz również sprzedajemy okna PCV w Warszawie. Oferta na Okna typowe i okna na wymiar o nietypowych kształtach.
Wszystkie prawa zastrzeżone przez budvar.lodz.pl © 2010/18
 Kontakty - Budvar Łódź

ul. Brzezińska 105

tel./fax42 634 23 61

   Michał Rędzikowski

mob.517 798 702

Formularz zapytania

Biuro Łódź

ul. Brzezińska 105

tel.42 617 24 41

mob.507 105 953

Formularz zapytania

 Bezołowiowe okna PCV Budvar Łódź Okna bez ołowiu