KATEGORIE

Drzwi techniczne

T-Door Tech — Drzwi techniczne od Budvar


Drzwi techniczne T-Door Tech dedykowane są do pomieszczeń, w których funkcjonalność wysuwa się na pierwszy plan. Ta prosta i ekonomiczna konstrukcja drzwi, sprawdzi się w budynkach mieszkalnych, jako drzwi gospodarcze, do piwnicy, uniwersalne zewnętrzne drzwi do kotłowni, pomieszczenia gospodarczego lub drzwi przejściowe między garażem a domem, albo dodatkowe boczne drzwi do garażu. Doskonale zdadzą egzamin jako drzwi w budynkach administracyjnych, przemysłowych i gospodarczych, jako drzwi serwisowe i warsztatowe.

T-Door Tech
— Drzwi techniczne PVC z ościeżnicą

Wejście boczne drzwi techniczne T-Door Tech

Prosta konstrukcja drzwi technicznych z ościeżnicą

Drzwi techniczne Budvar®

Drzwi techniczne T-Door Tech dostępne są w wariancie IN — czyli otwieranych do wewnątrz. Oferowane jako drzwi techniczne z ościeżnicą standardową lub renowacyjną, wyposażone w zasuwnice rolkowe oraz trzy uszczelki, wyciszają i zabezpieczają pomieszczenie przed utratą ciepła.

Pełne dopasowanie…

Plastikowe drzwi techniczne T-Door Tech są wykonane z wysokiej jakości PVC (błędnie — choć powszechnie znanego pod nazwą PCV) z użyciem autorskiej technologii Titatnium, gwarantującej trwałość i sztywność produktu. Możliwości konfiguracyjne drzwi technicznych pozwalają je w pełni dopasować do pomieszczenia, w którym będą zastosowane i dalej użytkowane. Dostępne są z panelem wsadowym do wyboru — z szybą lub pełnym gładkim panelem w szerokiej gamie kolorystycznej, spójnym z ofertą okien Budvaru. Dzięki temu, niezależnie od swej funkcji, drzwi techniczne mogą idealnie współgrać z całym budynkiem, harmonijnie dopasowując się do koncepcji pozostałej stolarki okiennej.

Plastikowe drzwi techniczne T-Door Tech

Zobacz pełne dane techniczne

1. Drzwi T-Door Tech IN otwierane do wewnątrz, dostępne w dwóch opcjach: z wypełnieniem wsadowym T-EASY (gładka płyta) lub wypełnieniem szklanym, o niskim złożeniu 141 mm, oparte na profilu o głębokości 82 mm. Posiadają widoczny podział na skrzydło i wypełnienie po obu stronach drzwi.
2. Bezpieczeństwo: drzwi techniczne wyposażone w zasuwnice rolkowe, w opcji sterowania kluczem lub klamką.
3. Sterowanie: za pomocą klamki lub klucza

• za pomocą klamki – szczelne domknięcie drzwi gospodarczych możliwe jest poprzez pociągnięcie klamki drzwiowej ku górze. Aby całkowicie uniemożliwić otwarcie drzwi konieczne jest przekręcenie klucza w zamku.
• za pomocą klucza – elementy ryglujące (grzybki obrotowe i rygiel kasety głównej) ryglują się i odblokowują po podwójnym obróceniu klucza w zamku głównym.
4. Okucia: drzwi do pomieszczeń technicznych wyposażone są w klasyczną klamkę
5. Niski próg aluminiowy z przekładką termiczną: zapewnia swobodne przechodzenie bez potknięć i zapobiega nadmiernej utracie ciepła z domu.
6. Typ ościeżnicy drzwi technicznych: standardowa lub renowacyjna (płetwa renowacyjna 65 mm z możliwością docięcia)
7. Zawiasy: nawierzchniowe STANDARD 80 (dla ramy standardowej) oraz rolkowe DYNAMIC 130 (dla ramy renowacyjnej)

Tagi: Drzwi techniczne PVC w salonie Budvar Łódź