KATEGORIE

Okna PCV typu T-Passive Perfekt

T-Passive Perfekt — Standardowe i Renowacyjne


T-Passive Perfekt to cała rodzina rozwiązań stolarki okiennej. Na bazie tego nowego profilu o głębokości 82 mm Budvar wprowadził do oferty okna, balkony (także z niskim progiem aluminiowym i dwustronną klamką) oraz drzwi tarasowe uchylno-przesuwne HKS. Stolarka typu T-Passive Perfekt to produkt, który jakością i technologią odpowiada na najwyższe potrzeby, gwarantuje parametry okna energooszczędnego już w podstawowej wersji, ale w cenie, jaką do tej pory trzeba było zapłacić za okno standardowe, wyposażone w dodatkowe rozwiązania docieplające.

Nowość T-PERFEKT Doskonałe termicznie cipełe okna energooszczędne
T Perfekt superciepłe okno PVC Budvar

Nowość!

Ciepłe Okno T-Passive Perfekt zostało stworzone z myślą o domach energooszczędnych. Posiada 3-stopniowy poziom uszczelnienia w standardzie, dzięki czemu zatrzymuje ciepło w domu, zapewniając wysoki komfort termiczny domownikom.

T-Passive Perfekt charakteryzuje się prostym kształtem profila, który doskonale wpisuje się w design nowoczesnych budynków. Dodatkowo, dzięki swej subtelnej budowie, sprawia, że do wnętrza dociera duża dawka światła dziennego. Okno dostępne jest w szerokiej palecie kolorystycznej, w tym w kolorach idealnie odwzorowujących strukturę drewna. Najwyższy poziom estetyki zapewnia technologia niewidocznych zgrzewów.

  • Proste krawędzie

  • Niewidoczne zgrzewy

Wybierz opcję dla siebie

Zobacz pełne dane techniczne

Wymiary: głębokość ramy – 88 mm, wysokość złożenia – 129 mm.
6-komorowa budowa profilu.
Aż 3 uszczelki w standardzie.
Możliwość zastosowania słupka ruchomego 84 mm.
Okno w standardzie wyposażone jest w zaczep antywyważeniowy. Można je również doposażyć w dodatkowe rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo.
Możliwość wykonania drzwi balkonowych (także na niskim progu aluminiowym) oraz drzwi tarasowych w systemie uchylno-przesuwnym.
Wyprodukowane w autorskiej technologii Titanium Technology, gwarantującej trwałość i sztywność produktu.
Odporność profili na ekstremalne warunki klimatyczne oraz negatywny wpływ promieniowania słonecznego potwierdzona certyfikatem na klasę S.
W trosce o ekologię, profile PVC nie posiadają w swoim składzie domieszek ołowiu, kadmu i innych związków metali ciężkich.
Okno w kolorze posiada estetyczny, niemal niewidoczny zgrzew. ∗∗

∗ Wartość uzyskana wg normy DIN EN ISO 10077-2 dla okna referencyjnego jednoskrzydłowego o wymiarach: 1230×1480 mm

∗∗ Istnieje możliwość zastosowania technologii niewidocznego zgrzewu również w oknach w kolorze białym.

Pobierz ulotkę

Tagi: Nowoczesne okna Łódź T-Passive Perfekt, zmniejszony współczynnik przenikania ciepła. Ciepłe okna - Ich współczynnik przenikania ciepła nie może przekroczyć 0,9 W/(m²·K) w oknach pionowych, Ciepłe okna PVC T-Passive Perfekt od Budvar Łódź