KATEGORIE

Okna PCV typu T-Passive Perfekt

T-Passive Perfekt — Standardowe i Renowacyjne


T-Passive Perfekt to cała rodzina rozwiązań stolarki okiennej. Na bazie tego nowego profilu o głębokości 82 mm Budvar wprowadził do oferty okna, balkony (także z niskim progiem aluminiowym i dwustronną klamką) oraz drzwi tarasowe uchylno-przesuwne HKS. Stolarka typu T-Passive Perfekt to produkt, który jakością i technologią odpowiada na najwyższe potrzeby, gwarantuje parametry okna energooszczędnego już w podstawowej wersji, ale w cenie, jaką do tej pory trzeba było zapłacić za okno standardowe, wyposażone w dodatkowe rozwiązania docieplające.

Nowość T-PERFEKT Doskonałe termicznie cipełe okna energooszczędne
T Perfekt superciepłe okno PVC Budvar

Nowość!

Ciepłe Okno T-Passive Perfekt zostało stworzone z myślą o domach energooszczędnych. Posiada 3-stopniowy poziom uszczelnienia w standardzie, dzięki czemu zatrzymuje ciepło w domu, zapewniając wysoki komfort termiczny domownikom.

T-Passive Perfekt charakteryzuje się prostym kształtem profila, który doskonale wpisuje się w design nowoczesnych budynków. Dodatkowo, dzięki swej subtelnej budowie, sprawia, że do wnętrza dociera duża dawka światła dziennego. Okno dostępne jest w szerokiej palecie kolorystycznej, w tym w kolorach idealnie odwzorowujących strukturę drewna. Najwyższy poziom estetyki zapewnia technologia niewidocznych zgrzewów.

  • Proste krawędzie

  • Niewidoczne zgrzewy

Wybierz opcję dla siebie

Zobacz pełne dane techniczne

Wymiary: głębokość ramy – 88 mm, wysokość złożenia – 129 mm.
6-komorowa budowa profilu.
Aż 3 uszczelki w standardzie.
Możliwość zastosowania słupka ruchomego 84 mm.
Okno w standardzie wyposażone jest w zaczep antywyważeniowy. Można je również doposażyć w dodatkowe rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo.
Możliwość wykonania drzwi balkonowych (także na niskim progu aluminiowym) oraz drzwi tarasowych w systemie uchylno-przesuwnym.
Wyprodukowane w autorskiej technologii Titanium Technology, gwarantującej trwałość i sztywność produktu.
Odporność profili na ekstremalne warunki klimatyczne oraz negatywny wpływ promieniowania słonecznego potwierdzona certyfikatem na klasę S.
W trosce o ekologię, profile PVC nie posiadają w swoim składzie domieszek ołowiu, kadmu i innych związków metali ciężkich.
Okno w kolorze posiada estetyczny, niemal niewidoczny zgrzew. ∗∗

∗ Wartość uzyskana wg normy DIN EN ISO 10077-2 dla okna referencyjnego jednoskrzydłowego o wymiarach: 1230×1480 mm

∗∗ Istnieje możliwość zastosowania technologii niewidocznego zgrzewu również w oknach w kolorze białym.

Pobierz ulotkę

Tagi: Nowoczesne okna Łódź T-Passive Perfekt, zmniejszony współczynnik przenikania ciepła. Ciepłe okna - Ich współczynnik przenikania ciepła nie może przekroczyć 0,9 W/(m²·K) w oknach pionowych, Ciepłe okna PVC T-Passive Perfekt od Budvar Łódź
Oferta Biura Partnera Budvar Sp. z O.O., Łódź  Okna PVC okna T Passive Perfekt stolarka pcv, okna aluminiowe, drzwi zewnętrzne, stolarka alu, stolarka otworowa z drewna, parapety drewniane, antywłamaniowe rolety zewnętrzne, żaluzje, szyby specjalne, okna nietypowe Budvar ❖ Okna PVC okna T Passive Perfekt — Łódź, Brzezińska 103/105. Sprzedaż okien PCV Łódź: okna PVC, drewniane i aluminiowe. Parapety, rolety, szyby Okna Warszawa. Na wymiar Okna PCV Warszawa. - Prowadzimy sprzedaż i montaż okien w Łodzi, Strykowie, Łowiczu, ale również prowadzimy montaż okien w Warszawie. W ofercie dla Państwa mamy drzwi i okna na wymiar, okna nietypowe, a także nietypowe kształty takie jak np. okna okrągłe BUDVAR Centrum Sp.z O.O. - ZR Consulting Łódź, Brzezińska 105. Zajmujemy się sprzedażą stolarki budowlanej i prowadzimy pełnozakresowe usługi budowlane, wykończenia wnętrz i remonty pomieszczeń mieszkalnych i biurowych. Zapraszamy, obsługujemy klientów z Warszawy, teraz również sprzedajemy okna PCV w Warszawie. Oferta na Okna typowe i okna na wymiar o nietypowych kształtach.
Wszystkie prawa zastrzeżone przez budvar.lodz.pl © 2010/23
 wymiana parapetów, gładzie, gipsowe ścian oraz sufitow, remont || wymiana posadzek remont łazienek remont i modyfikacje: instalacji elektrycznej, hydraulicznej
 Kontakty - Budvar Łódź

& Biuro ZR Consulting

ul. Brzezińska 103

tel.42 307 10 79

tel./fax42 634 23 61

   Zdzisław Rędzikowski

mob. 507 105 953

   Michał Rędzikowski

mob. 517 798 702

Więcej kontaktów

Pn - Pt: 8 - 1630

Sob: 8 - 1300

 Bezołowiowe okna PCV Budvar Łódź Okna bez ołowiu