Wzornik kolorów, barwy lakierów. Kolorowe okna, drzwi - Paleta RAL Classic
Oferta WYPRZEDAŻY

ZLECENIA
WSPÓŁPRACA

w rejonie łódzkim

firmy, montażyści stolarki okiennej,
bram segmentowych
nawiążemy współpracę
tel, 507·105·953

Bramy garażowe KMT

Segmentowe bramy garażowe

 Garażowe bramy segmentowe KMT - Łódź Dzięki minimalnemu zapotrzebowaniu na miejsce w nadprożu i po bokach, przestrzeń w garażu jest maksymalnie wykorzystana. Brama segmentowa otwierając się pionowo do góry zapewnia maksymalną ilość miejsca wewnątrz garażu. Podczas cyklu pracy brama, nie zajmuje miejsca na podjeździe, jest szczególnie użyteczna w przypadku krótkich podjazdów. Często jest jedynym rozwiązaniem, kompromisem dla długości pojazdu i długości podjazdu.
W cenach producenta, sprzedajemy segmentowe bramy garażowe, a nietypowe wymiary nie stanowią problemu. Producent realizując Państwa zamówienie, przygotowuje bramę w unikatowych wymiarach zgodnych z Państwa potrzebami.
Bramy segmentowe płaskie (widok obok) charakteryzują się równą i gładką powierzchnią płaszcza bramy. Wysokiej klasy blacha stalowa zapewnia elegancki i wyjątkowy wygląd.

W ofercie również bramy garażowe kasetonowe.

 Bramy garażowe segmentowe kasetony. Bramy garażowe kasetonowe - Łódź Bramy garażowe mogą harmonizować kolorystycznie z pozostałą stolarką otworową. Brama nie jest już oddzielnym elementem domu. Dzięki przetłoczeniom poziomym I i II brama sprawia wrażenie lekkości. Bramy segmentowe doskonale komponują się jako stylizowane, z różnymi przetłoczeniami, w klasycznej i zarówno nowoczesnej architekturze.

 Uszczelnienia bramy segmentowej KMT  Budowa bramy segmentowej KMT

  Budowa bramy segmentowej

Katalog bram garażowych KMT

  Pobierz katalog bram garażowych KMT jako plik »  Katalog, drzwi KMT, bramy garażowe segmentowe ceny producenta   / ok. 11MB
(katalog bram w wysokiej jakości - zdjęcia, opis, specyfikacje.)

Brama segmentowa płaska

Garażowe bramy segmentowe płaskie charakteryzują się równą i gładką powierzchnią płaszcza bramy. Wysokiej klasy blacha stalowa zapewnia elegancki i wyjątkowy wygląd, oraz mają właściwości takie jak typowe bramy garażowe antywłamaniowe. W połączeniu z drzwiami tworzy zgrabny duet.

Brama segmentowa przetłoczona

Tradycja i nowoczesność 2 w 1.

Nareszcie bramy garażowe mogą harmonizować kolorystycznie z pozostałą stolarką otworową. Brama nie jest już oddzielnym elementem domu. Dzięki przetłoczeniom poziomym I i II brama sprawia wrażenie lekkości. Bramy segmentowe doskonale komponują się zarówno w klasycznej jak i nowoczesnej architekturze.

Brama segmentowa kaseton

Klasyka i styl w jednej bramie.

Bramy z przetłoczeniem w kształcie kasetonów stanowią klasykę wśród bram garażowych. Ten model bramy zapewnia ponadczasową elegancję i styl. Jest perfekcyjnym rozwiązaniem, gdy chcesz podkreślić indywidualny charakter domu.

Budowa bramy segmentowej KMT

Oszczędność według najnowszych standardów.

Grubość paneli na poziomie 45 mm zapewnia znakomite właściwości izolacyjne. Cztery rodzaje elastycznych uszczelek chronią wnętrze przed wpływem warunków atmosferycznych. Brama segmentowa jest odporna na działania wiatru min. w 2 klasie według PN-EN 12424:2002. Panel bramy wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu zarówno jego konstrukcja jak i wygląd spełnią Państwa oczekiwania przez długi okres użytkowania.

Informacja o przeglądaniu katalogu bram garażowych

Skoro nie widzisz prezentacji znaczy to, iż niestety,
Twoja przeglądarka nie odtwarza plików multimedialnych PDF.
Możesz pobrać najnowszą wersję darmowej przeglądarki plików Adobe Reader.
Get Adobe Reader
Możesz też, tutaj pobrać plik katalog bram garażowych KMTi zobaczyć go jako odrębny plik, poza oglądaną stroną.

Film z instrukcją montażu bramy garażowej Film z instrukcją montażu można objerzeć bezpośrednio na youtube.com

Tagi: KMT bramy garażowe segmentowe na wymiar, bramy przetłaczane, drzwi garażowe segmentowe ceny, bramy garażowe wymiary Łódź, drzwi garażowe, bramy garażowe uchylne, alternatywa to bramy segmentowe KMT, drzwi garażowe uchylne ceny, bramy garażowe antywłamaniowe

 Kontakty - Budvar Łódź

& Biuro ZR Consulting

ul. Brzezińska 105

tel.42 617 24 41

tel./fax42 634 23 61

   Zdzisław Rędzikowski

mob.507 105 953

   Michał Rędzikowski

mob.517 798 702

Formularz zapytania

 Bezołowiowe okna PCV Budvar Łódź Okna bez ołowiu