Bramy

Oferta bram — Segmentowe bramy garażowe, Bramy przemysłowe, Bramy szybkobieżne, Bramy przeciwpożarowe, Bramy harmonijkowe górne

Nowoczesne i wygodne, rolowane i segmentowe bramy techniczne.

Bramy garażowe

Brama segmentowa płaska

Garażowe bramy segmentowe płaskie charakteryzują się równą i gładką powierzchnią płaszcza bramy. Wysokiej klasy blacha stalowa zapewnia elegancki i wyjątkowy wygląd, oraz mają właściwości takie jak typowe bramy garażowe antywłamaniowe. W połączeniu z drzwiami tworzy zgrabny duet.

Brama segmentowa przetłoczona

Tradycja i nowoczesność 2 w 1.

Nareszcie bramy garażowe mogą harmonizować kolorystycznie z pozostałą stolarką otworową. Brama nie jest już oddzielnym elementem domu. Dzięki przetłoczeniom poziomym I i II brama sprawia wrażenie lekkości. Bramy segmentowe doskonale komponują się zarówno w klasycznej jak i nowoczesnej architekturze.

Brama segmentowa kaseton

Klasyka i styl w jednej bramie.

Bramy z przetłoczeniem w kształcie kasetonów stanowią klasykę wśród bram garażowych. Ten model bramy zapewnia ponadczasową elegancję i styl. Jest perfekcyjnym rozwiązaniem, gdy chcesz podkreślić indywidualny charakter domu.

Budowa bramy segmentowej

Oszczędność według najnowszych standardów.

Grubość paneli na poziomie 45 mm zapewnia znakomite właściwości izolacyjne. Cztery rodzaje elastycznych uszczelek chronią wnętrze przed wpływem warunków atmosferycznych. Brama segmentowa jest odporna na działania wiatru min. w 2 klasie według PN-EN 12424:2002. Panel bramy wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu zarówno jego konstrukcja jak i wygląd spełnią Państwa oczekiwania przez długi okres użytkowania.

Bramy przemysłowe, OPINIE użytkowników

Tobiasz L.

Brama naprawdę super - kolor antracyt, montażysta na wysokim poziomie, szybko, tanio i profesjonalnie. Zdecydowanie polecam.


Roman Z.

Brama cicha i elegancka, pasuje do elewacji i pięknie się prezentuje, wykonana bardzo dobrze, polecam tą firmę. Miła obsługa, bardzo i na czas…! Nawet szybciej niż chciałem. —Polecam!


Pol Bud

Brama zamontowana przez dystrybutora tej firmy, działa, pięknie się prezentuje i wykonana precyzyjnie. Będę się zgłaszał pewnie nie raz, bardzo atrakcyjni cenowo! Polecam!


Justyna M.

Posiadamy bramę tej firmy od 3 lat. Bardzo cicho i szybko się otwiera.


Tagi: Najlepsze bramy garażowe segmentowe na wymiar, bramy przetłaczane, sprzedawca Łódź, Bramy garażowe segmentowe z napędem, Drzwi garażowe segmentowe ceny, ciche bramy garażowe wymiary Łódź, drzwi garażowe, bramy garażowe uchylne, Scholz bramy opinie, alternatywa to bramy segmentowe, drzwi garażowe uchylne ceny, bramy garażowe antywłamaniowe opinie