Drzwi zewnetrzne i wewnętrzne

Luksusowe drzwi drewniane, metalowe i PVC

Drzwi wejściowe Budvar „prosto z Paryża…” — Kolekcja Paris

Drzwi drewniane „Wiatrak”

 Producent drzwi Logo - Producent drzwi drewnianych Wiatrak

Drzwi drewniane od firmy WIATRAK Producent drzwi, jest producentem najwyższej jakości drewnianych drzwi zewnętrznych ocieplanych w technologii płyty warstwowej oraz drzwi wewnętrznych.

Oferta obejmuje m.in. drzwi płytowe, drzwi ramiakowe i ramiakowo – płycinowe, oraz drzwi pasywne o najniższym, na polskim rynku stolarki budowlanej, wpółczynniku przepuszczalności cieplnej. W ofrcie drzwi można odnaleźć drewniane drzwi o typowych wymiarach, ale również, istnieje możliwość zamówienia drzwi drewnianych pod wymiar do nietypowych otworów drzwiowych. Zobacz więcej… drzwi drewniane Wiatrak

Drzwi techniczne Budvar

Drzwi techniczne T-Door Tech — dedykowane są do pomieszczeń, w których funkcjonalność wysuwa się na pierwszy plan. Oferowane jako drzwi techniczne z ościeżnicą standardową lub renowacyjną, wyposażone w zasuwnice rolkowe oraz trzy uszczelki, wyciszają i zabezpieczają pomieszczenie przed utratą ciepła.
Zobacz więcej… drzwi techniczne PVC

Drzwi techniczne Budvar®Oferta Biura Partnera Budvar Sp. z O.O., Łódź  Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne stolarka pcv, okna aluminiowe, drzwi zewnętrzne, stolarka alu, stolarka otworowa z drewna, parapety drewniane, antywłamaniowe rolety zewnętrzne, żaluzje, szyby specjalne, okna nietypowe Budvar ❖ Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne — Łódź, Brzezińska 103/105. Sprzedaż okien PCV Łódź: okna PVC, drewniane i aluminiowe. Parapety, rolety, szyby Okna Warszawa. Na wymiar Okna PCV Warszawa. - Prowadzimy sprzedaż i montaż okien w Łodzi, Strykowie, Łowiczu, ale również prowadzimy montaż okien w Warszawie. W ofercie dla Państwa mamy drzwi i okna na wymiar, okna nietypowe, a także nietypowe kształty takie jak np. okna okrągłe BUDVAR Centrum Sp.z O.O. - ZR Consulting Łódź, Brzezińska 105. Zajmujemy się sprzedażą stolarki budowlanej i prowadzimy pełnozakresowe usługi budowlane, wykończenia wnętrz i remonty pomieszczeń mieszkalnych i biurowych. Zapraszamy, obsługujemy klientów z Warszawy, teraz również sprzedajemy okna PCV w Warszawie. Oferta na Okna typowe i okna na wymiar o nietypowych kształtach.
Wszystkie prawa zastrzeżone przez budvar.lodz.pl © 2010/23
 wymiana parapetów, gładzie, gipsowe ścian oraz sufitow, remont || wymiana posadzek remont łazienek remont i modyfikacje: instalacji elektrycznej, hydraulicznej
 Kontakty - Budvar Łódź

& Biuro ZR Consulting

ul. Brzezińska 103

tel.42 307 10 79

tel./fax42 634 23 61

   Zdzisław Rędzikowski

mob. 507 105 953

   Michał Rędzikowski

mob. 517 798 702

Więcej kontaktów

Pn - Pt: 8 - 1630

Sob: 8 - 1300

 Bezołowiowe okna PCV Budvar Łódź Okna bez ołowiu