Wzornik kolorów, barwy lakierów. Kolorowe okna, drzwi - Paleta RAL Classic
Oferta WYPRZEDAŻY

ZLECENIA
WSPÓŁPRACA

w rejonie łódzkim

firmy, montażyści stolarki okiennej,
bram segmentowych
nawiążemy współpracę
tel, 507·105·953

PARAPETY WEWNĘTRZNE

AGLOMARMUR
/ Agglomarmur /

W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór kolorystyki, ciekawe wzornictwo o dowolnych kształtach i wymiarach, od standardowych po nietypowe, na indywidualne zamówienie. W ofercie znajdują się parapety o grubości 3cm i 2cm. Standardowo wykończone parapety posiadają polerowaną powierznię, zaokrąglone narożniki, fazowany brzeg.
Nasze parapety posiadają swój niezaprzeczalny urok, będący zasługą materiału o nazwie "Agglomarmur włoski". Potocznie używana nazwa to również Aglomarmur
( jesteśmy bezpośrednim importerem )

Aglomarmur - Breccia
» breccia
Aglomarmur - Verde
» verde
Aglomarmur - Rosso
» rosso
Aglomarmur - Botticino
» botticino
Aglomarmur - Rosa
» rosa
WZORNIK KOLORÓW

» Więcej kolorów

 Parapet z konglomeratu

Opis materiału

Konglomerat jest produktem przemysłowym o doskonałych właściwościach fizyko-mechanicznych, powstającym przez połączenie kamienia naturalnego, który stanowi 95% jego masy, oraz żywicy poliestrowej spełniającej rolę łącznika. Konglomerat posiada parametry i właściwości estetyczne bardzo zbliżone, a często nawet przewyższające te, które wykazuje kamień naturalny wchodzący w jego skład.

Dodatkowym atutem są zalety związane z produkcją przemysłową: stała kontrola jakości, jednolitość koloru oraz możliwość produkcji na szeroką skalę

Różnorodność konglomeratu jest ogromna, począwszy od linii Tradizionale, optyką i estetyką bardzo zbliżonej do kamienia naturalnego ( Boticcino, Rosso Asiago ), aż po produkty nowatorskie: linia Italica/Ambiente (Bianco Ambra, Green Lagoon) a także materiały na bazie kwarcu z linii Fantasia, Cromatica,Gemme i Luciente, które łączą jedyne w swoim rodzaju kolory i strukturę z niezwykłą wytrzymałością i absolutną odpornością na kwasy (Blanco Arco Iris, Lapis, Giallo Zafferano...)

 

GRUBOŚĆ [CM] WAGA KG/M2
2 cm52
3 cm78

Przykładowe kształty wykończeń krawędzi

szlify parapetów krawędzie prarapetów parapety fazowane profile parapetu profile parapetów kształty parapetów

Parapety wewnętrzne agglomarmur - początek do góry


Oferta Biura Franczyzowego Budvar S.A. Łódź  Parapety agglomarmur Łódź parapety wewnętrzne konglomerat stolarka pcv, okna aluminiowe, drzwi zewnętrzne, stolarka alu, stolarka otworowa z drewna, okucia, parapety, antywłamaniowe rolety zewnętrzne, żaluzje, szyby specjalne, okna nietypowe Budvar ❖ Parapety agglomarmur Łódź parapety wewnętrzne konglomerat B.F. Łódź, Brzezińska 105. Sprzedaż okien PCV Łódź, Stryków okna drewniane i aluminiowe. Parapety, rolety, okucia, szyby Okna Warszawa. Na wymiar Okna PCV Warszawa. - Prowadzimy sprzedaż i montaż okien w Łodzi, Strykowie, Łowiczu, ale i prowadzimy montaż okien w Warszawie. W ofercie dla Państwa mamy drzwi i okna na wymiar, okna nietypowe, a także nietypowe kształty takie jak np. okna okrągłe BUDVAR Centrum Sp.z O.O. - ZR Consulting Łódź, Brzezińska 105 do niedawna Łagiewnicka 65. Teraz przy wyjeździe z Łodzi w kierunku Warszawy. Zapraszamy, obsługujemy klientów z Warszawy, teraz również sprzedajemy okna PCV w Warszawie. Oferta na Okna typowe i okna na wymiar o nietypowych kształtach.
Wszystkie prawa zastrzeżone przez budvar.lodz.pl © 2010/19
 Kontakty - Budvar Łódź

& Biuro ZR Consulting

ul. Brzezińska 105

tel.42 617 24 41

tel./fax42 634 23 61

   Zdzisław Rędzikowski

mob.507 105 953

   Michał Rędzikowski

mob.517 798 702

Formularz zapytania