PARAPETY WEWNĘTRZNE

AGLOMARMUR

Parapety wewnętrzne z Aglomarmuru

Oferujemy parapety wewnętrzne o wymiarach standardowych i nietypowych wykonywane z aglomarmuru lub inaczej konglomeratu syntetycznego.
Przygotowujemy parapety o grubości 2 lub 3 centymetrów według długości podanej przez klienta i wybranego wzoru.
W standardzie powierzchnia parapetów jest polerowana na wysoki połysk, narożniki zaokrąglane, a brzeg fazowany.
Aglomarmur lub zwany też agglomarmurem włoskim jest materiałem przypominającym w przekroju klasyczny marmur pomnikowy. Piękna kolorystyka, zróżnicowane uziarnowanie i perfekcyjne wykończenie czynią z niego idealny materiał do produkcji parapetów.

Typy płyt parapetowych i ich kolory

 Parapet wewnętrzny Aglomarmur - Breccia
» breccia

 Parapet wewnętrzny Aglomarmur - Verde
» verde

 Parapet wewnętrzny Aglomarmur - Rosso
» rosso

 Parapet wewnętrzny Aglomarmur - Botticino
» botticino

 Parapet wewnętrzny Aglomarmur - Rosa
» rosa

 Parapety kamienne - Wzornik kolorów aglomarmurów » Więcej kolorów

 Parapet z konglomeratu

Opis materiału

Aglomarmur to Konglomerat syntetyczny, jest wytwarzanym przemysłowo połączeniem opiłków kamiennych oraz żywic epoksydowych. Aglomarmur osiąga parametry przynajmniej tak samo atrakcyjne pod względem konstrukcyjnym, jak kamień, z którego się go produkuje, a często okazuje się nawet lepszy.
Dzięki stałej kontroli jakości konglomerat syntetyczny jest materiałem bardziej przewidywalnym niż kamień: nie pęka w niespodziewanych miejscach, ma równą na całej powierzchni wytrzymałość i odporność na zarysowania. W zależności od wykorzystanych materiałów, aglomarmur może mieć dość różne właściwości. Produkowane są także wersje całkowicie bierne chemicznie w obecności nawet silnych kwasów, ale zwykle do zastosowań domowych wystarczą mniej wyszukane, ale równie piękne wersje. Konglomerat syntetyczny produkuje się w wersjach kolorystycznych i stylistycznych inspirowanych klasyką, w formach nowoczesnych
i zupełnie abstrakcyjnych.

 

GRUBOŚĆ [CM] WAGA KG/M2
2 cm52
3 cm78

Kształty wykończeń krawędzi parapetów

Profile ( kształy, typy wykończenia )

szlify parapetów krawędzie prarapetów parapety fazowane profile parapetu profile parapetów kształty parapetów

Parapety wewnętrzne aglomarmur - początek do góry

Tagi: parapety wewnętrzne, parapety imitacja kamienia, parapety aglomarmur botticino, wewnętrzny parapet konglomerat, parapety wewnętrzne z konglomeratu, parapet z aglomarmuruOferta Biura Partnera Budvar Sp. z O.O., Łódź  Parapety aglomarmur Łódź parapety wewnętrzne konglomerat stolarka pcv, okna aluminiowe, drzwi zewnętrzne, stolarka alu, stolarka otworowa z drewna, parapety drewniane, antywłamaniowe rolety zewnętrzne, żaluzje, szyby specjalne, okna nietypowe Budvar ❖ Parapety aglomarmur Łódź parapety wewnętrzne konglomerat — Łódź, Brzezińska 103/105. Sprzedaż okien PCV Łódź: okna PVC, drewniane i aluminiowe. Parapety, rolety, szyby Okna Warszawa. Na wymiar Okna PCV Warszawa. - Prowadzimy sprzedaż i montaż okien w Łodzi, Strykowie, Łowiczu, ale również prowadzimy montaż okien w Warszawie. W ofercie dla Państwa mamy drzwi i okna na wymiar, okna nietypowe, a także nietypowe kształty takie jak np. okna okrągłe BUDVAR Centrum Sp.z O.O. - ZR Consulting Łódź, Brzezińska 105. Zajmujemy się sprzedażą stolarki budowlanej i prowadzimy pełnozakresowe usługi budowlane, wykończenia wnętrz i remonty pomieszczeń mieszkalnych i biurowych. Zapraszamy, obsługujemy klientów z Warszawy, teraz również sprzedajemy okna PCV w Warszawie. Oferta na Okna typowe i okna na wymiar o nietypowych kształtach.
Wszystkie prawa zastrzeżone przez budvar.lodz.pl © 2010/23
 wymiana parapetów, gładzie, gipsowe ścian oraz sufitow, remont || wymiana posadzek remont łazienek remont i modyfikacje: instalacji elektrycznej, hydraulicznej
 Kontakty - Budvar Łódź

& Biuro ZR Consulting

ul. Brzezińska 103

tel.42 307 10 79

tel./fax42 634 23 61

   Zdzisław Rędzikowski

mob. 507 105 953

   Michał Rędzikowski

mob. 517 798 702

Więcej kontaktów

Pn - Pt: 8 - 1630

Sob: 8 - 1300

 Bezołowiowe okna PCV Budvar Łódź Okna bez ołowiu