Rolety zewnętrzne antywłamaniowe

Rolety antywłamaniowe z pancerzem aluminiowym

 Zewnętrzna, antywłamaniowa roleta Portos Classic

Rolety zewnętrzne spełniają kilka funkcji:

  • zwiększają izolacyjność cieplną oraz akustyczną przegrody okiennej;
  • stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed włamaniem, dzięki ryglom automatycznym, uniemożliwiającym podniesienie od zewnątrz lameli rolety;
  • umożliwiają całkowite zaciemnienie pomieszczenia trudne do uzyskania innymi metodami, co w upalne dni chroni przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń.


Budowa i praca rolet zewnętrznych

Rolety zewnętrzne składają się z paru bardzo istotnych elementów, od których zależy ich jakość oraz komfort użytkowania. Roleta składa się z połączonych ze sobą profili tworząc w ten sposób kurtynę. Rolety mogą być wykonywane z PVC, aluminium oraz drewna. Warto zastanowić się nad rodzajem materiału z którego będzie wykonana nasza roleta, ponieważ jakość i sztywność materiału będzie miała znaczący wpływ na poziom ochrony przed włamaniem.
Praca rolet polega na przesuwaniu się poziomych profili po pionowych prowadnicach. Prowadnice mają zapobiec wypadnięciu rolety z szyn a także zabezpieczają m.in. przed podważeniem profili z boku. Na samej górze znajduje się skrzynka z mechanizmem zwijającym, jest ona montowana albo do ściany, albo do ramy okiennej.

Tagi: rolety zewnętrzne Łódź, aluminiowe rolety zewnętrzne Łódź, rolety Łódź, rolety PCV Łódź, rolety zewnętrzne, rolety dekoracyjne, rolety okienne, sterowanie roletami, automatyka do rolet, silniki rurowe do rolet, zabudowy szklano aluminiowe Łódź, fasady aluminiowe konstrukcje metalowe, żaluzje okienne Łódź, fasady aluminiowe okna Łódź, dodatki okienne Łódź, aluminiowe elementy zabudowy zewnętrznej, akcesoria do okien i drzwi Łódź, ogrody zimowe,Oferta Biura Partnera Budvar Sp. z O.O., Łódź  Rolety antywłamaniowe Łódź Rolety zewnętrzne i nadstawne metalowe rolety zewnętrzne, nadstawne rolety zewnętrzne, przeciwwłamaniowe, zabezpieczenie okien, rolety z moskitierą Antywłamaniowe Rolety okienne i drzwiowe. Rolety zewnętrzne i wewnętrzne. Nadstawne rolety kryte i rolety mocowane zewnętrznie - zewnączokienne.  BUDVAR Centrum Sp.z O.O. - ZR Consulting Łódź, Brzezińska 105. Zajmujemy się sprzedażą stolarki budowlanej i prowadzimy pełnozakresowe usługi budowlane, wykończenia wnętrz i remonty pomieszczeń mieszkalnych i biurowych. Zapraszamy, obsługujemy klientów z Warszawy, teraz również sprzedajemy okna PCV w Warszawie. Oferta na Okna typowe i okna na wymiar o nietypowych kształtach.
Wszystkie prawa zastrzeżone przez budvar.lodz.pl © 2010/23
 wymiana parapetów, gładzie, gipsowe ścian oraz sufitow, remont || wymiana posadzek remont łazienek remont i modyfikacje: instalacji elektrycznej, hydraulicznej
 Kontakty - Budvar Łódź

& Biuro ZR Consulting

ul. Brzezińska 103

tel.42 307 10 79

tel./fax42 634 23 61

   Zdzisław Rędzikowski

mob. 507 105 953

   Michał Rędzikowski

mob. 517 798 702

Więcej kontaktów

Pn - Pt: 8 - 1630

Sob: 8 - 1300

 Bezołowiowe okna PCV Budvar Łódź Okna bez ołowiu