Stolarka z drewna: Drzwi

Drzwi drewniane

Drewno jest materiałem użytkowym wykorzystywanym przez człowieka od wieków. Dzieje się tak przede wszystkim ze względu na walory oraz naturalną obfitość występowania tego surowca. Drzwi drewniane są jednym z najczęstszych produktów, jakie od setek lat powstają z róznych gatunków drewna. W dodatku z biegiem lat nie traci na popularności, ale zyskuje! Składają się na to nowe technologie obróbki, zabezpieczania i wykończania powierzchni drewna oraz kunszt projektantów. Obecnie najczęściej do produkcji drzwi z drewna wykorzystuje się drewno drzew iglastych – sosnowe i świerkowe, ale także bardziej trwałe i luksusowe, dąb i buk. Drewniane drzwi cechują doskonałe właściwości izolacyjne, zwłaszcza termiczne i akustyczne.

Katalog drzwi drewnianych.

  Katalog drzwi drewnianych Pobierz jako plik »  Drzwi drewniane Łódź - Katalog drzwi i okien z drewna   / ok. 36 MB (pdf)

Katalogi kolorów drewna i drzwi drewnianych Budvar.

 katalog drzwi drewnianych  katalog barw drewna
Tagi: drzwi drewniane Budvar, katalog drewnianych drzwi, katalog wybarwień drewna, drewniane drzwi witrażowe, okna i drzwi Doorsy Łódź, barwy drzwi drewninych Kontakty - Budvar Łódź

& Biuro ZR Consulting

ul. Brzezińska 103

tel.42 617 24 41

tel./fax42 634 23 61

   Zdzisław Rędzikowski

mob.507 105 953

   Michał Rędzikowski

mob.517 798 702

Formularz zapytania

 Bezołowiowe okna PCV Budvar Łódź Okna bez ołowiu