Wzornik kolorów, barwy lakierów. Kolorowe okna, drzwi - Paleta RAL Classic
Oferta WYPRZEDAŻY

ZLECENIA
WSPÓŁPRACA

w rejonie łódzkim

firmy, montażyści stolarki okiennej,
bram segmentowych
nawiążemy współpracę
tel, 507·105·953

Stolarka z drewna: Drzwi

Drzwi drewniane

Drewno jest materiałem użytkowym wykorzystywanym przez człowieka od wieków. Dzieje się tak przede wszystkim ze względu na walory oraz naturalną obfitość występowania tego surowca. Drzwi drewniane są jednym z najczęstszych produktów, jakie od setek lat powstają z róznych gatunków drewna. W dodatku z biegiem lat nie traci na popularności, ale zyskuje! Składają się na to nowe technologie obróbki, zabezpieczania i wykończania powierzchni drewna oraz kunszt projektantów. Obecnie najczęściej do produkcji drzwi z drewna wykorzystuje się drewno drzew iglastych – sosnowe i świerkowe, ale także bardziej trwałe i luksusowe, dąb i buk. Drewniane drzwi cechują doskonałe właściwości izolacyjne, zwłaszcza termiczne i akustyczne.

Katalog drzwi drewnianych.

  Katalog drzwi drewnianych Pobierz jako plik »  Drzwi drewniane Łódź - Katalog drzwi i okien z drewna   / ok. 36 MB (pdf)

Katalogi kolorów drewna i drzwi drewnianych Budvar.

 katalog drzwi drewnianych  katalog barw drewna
Tagi: drzwi drewniane Budvar, katalog drewnianych drzwi, katalog wybarwień drewna, drewniane drzwi witrażowe, okna i drzwi Doorsy Łódź, barwy drzwi drewninych

Oferta Biura Franczyzowego Budvar S.A. Łódź  Stolarka z drewna drzwi stolarka pcv, okna aluminiowe, drzwi zewnętrzne, stolarka alu, stolarka otworowa z drewna, okucia, parapety, antywłamaniowe rolety zewnętrzne, żaluzje, szyby specjalne, okna nietypowe Budvar ❖ Stolarka z drewna drzwi B.F. Łódź, Brzezińska 105. Sprzedaż okien PCV Łódź, Stryków okna drewniane i aluminiowe. Parapety, rolety, okucia, szyby Okna Warszawa. Na wymiar Okna PCV Warszawa. - Prowadzimy sprzedaż i montaż okien w Łodzi, Strykowie, Łowiczu, ale i prowadzimy montaż okien w Warszawie. W ofercie dla Państwa mamy drzwi i okna na wymiar, okna nietypowe, a także nietypowe kształty takie jak np. okna okrągłe BUDVAR Centrum Sp.z O.O. - ZR Consulting Łódź, Brzezińska 105 do niedawna Łagiewnicka 65. Teraz przy wyjeździe z Łodzi w kierunku Warszawy. Zapraszamy, obsługujemy klientów z Warszawy, teraz również sprzedajemy okna PCV w Warszawie. Oferta na Okna typowe i okna na wymiar o nietypowych kształtach.
Wszystkie prawa zastrzeżone przez budvar.lodz.pl © 2010/19
 Kontakty - Budvar Łódź

& Biuro ZR Consulting

ul. Brzezińska 105

tel.42 617 24 41

tel./fax42 634 23 61

   Zdzisław Rędzikowski

mob.507 105 953

   Michał Rędzikowski

mob.517 798 702

Formularz zapytania