Stolarka z drewna:

Okna drewniane na wymiar

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

Stolarka z drewna wykonywana jest zgodnie z wymogami systemów 68 lub 78 z trójwarstwowo klejonego drewna sosny, lub meranti.

 Model - Softline R12

Okno drewniane z profilu Softline R12: dzięki wyraźnemu zaokrągleniu ramy oraz listwy przyszybowej okna Softline R12 nie tylko wyglądają nowocześnie, ale także charakteryzują się bardzo dużą trwałością powłok lakierniczych.

 Model - Softline R8

Okno drewniane z profilu Softline R8: krawędzie listwy przyszybowej oraz ramy są delikatnie zaokrąglone, co nadaje im klasyczny wygląd oraz zwiększa trwałość profilu.

 Model - Softline R8

Okno drewniane z profilu Retro : krawędzie listew przyszybowych, ram i skrzydeł są ozdobne frezowane. Klasyczna elegancja idzie w parze z trwałością i niezwykłą precyzją wykonania.


Drewno z nakładką aluminiową: umieszczenie na zewnętrznej powierzchni specjalnej aluminiowej nakładki dopasowanej do kształtu profilu uodparnia go całkowicie na czynniki atmosferyczne, pozwalając jednocześnie zachować piękny, naturalny wygląd drewna od strony wewnętrznej.

MATERIAŁY na drzwi i okna drewniane

Drewno sosnowe - jasne i odporne na warunki atmosferyczne, można kleić na dwa sposoby, w zależności od zastosowanego lakieru: jeśli powłoka lakiernicza będzie kryjąca, na powierzchni zewnętrznej znajdują się nieduże wczepy, natomiast w przypadku lakierów transparentnych przy klejeniu wczepów się nie stosuje.

Drewno meranti - meranti rośnie w Indonezji, Malezji i na Filipinach, ma strukturę i barwę zbliżoną do mahoniu. Bardzo dobrze zatrzymuje ciepło i cechuje się doskonałą izolacyjnością akustyczną. Bardzo efektowny wygląd drewna meranti powoduje, że bardzo rzadko stosuje się w tym przypadku lakiery kryjące.

Okucia firmy ROTO należą do najlepszych na świecie. Estetyka, funkcjonalność i bezpieczeństwo są tutaj normą. W Softline R12 standardowo oferujemy okucia z niewidocznymi zawiasami.

Szyby PRESSGLAS: standardowo montujemy zespolone szyby jednokomorowe lub dwukomorowe PRESGLASS o przenikalności cieplnej odpowiednio 1,0 i 0,6W/m2K (odpowiednio w standardach IV68 i IV78).

KSZTAŁTY i KOLORY

Profile drewniane mogą być ukształtowane w formy klasyczne, prostopadłościenne, ale także w formy łukowate.

Drewno malowane jest lakierami wodnymi o dużej wytrzymałości, w tym lakierami transparentnymi z palety BUDVAR 16 kolorów lub lakierami kryjącymi (standardowo biały lub brązowy, opcjonalnie dowolny z palety RAL).

  Kolory drewna Pobierz jako plik » Katalog Kolory drewna okien drewnianych  / ok. 3.62 MB (pdf)

Error: Embedded data could not be displayed.

Skoro nie widzisz prezentacji znaczy to, iż niestety,
Twoja przeglądarka nie odtwarza widoku plików multimedialnych PDF.
Możesz pobrać najnowszą wersję darmowej przeglądarki plików Adobe Reader.
Get Adobe Reader
Możesz też, tutaj pobrać plik katalog drzwi zewnętrznych i wewnętrznych i zobaczyć go poza oglądaną stroną.

Kolory drewna - wzornik Budvar

Informacja o przeglądaniu katalogu kolorów drewna

Przy wyborze okien drewnianych istotną kwestią jest dopasowanie do pozostałych elementów stolarki drewnianej, drzwi, schodów oraz podłogi. W katalogu można odnaleźć gatunki drewna do zamówienia okien drewnianych, drzwi i parapetów drewnianych. Nasza oferta zawiera różne modele okien drewnianych, opartych o różne, nowoczesne, profile i uszczelnienia okien. Różne rodzaje wykończenia drewna: połysk, mat, półmat lub tylko szlifowane i bejcowane.


OKAPNIKI ALUMINIOWE DO OKIEN DREWNIANYCH

Okapniki są dostępne w kolorach: brąz, oliwka, srebro, biały

Okapniki aluminiowe wzornik kolorów Okapniki aluminiowe przekrój Kontakty - Budvar Łódź

& Biuro ZR Consulting

ul. Brzezińska 103

tel.42 307 10 79

tel./fax42 634 23 61

   Zdzisław Rędzikowski

mob. 507 105 953

   Michał Rędzikowski

mob. 517 798 702

Więcej kontaktów

Pn - Pt: 8 - 1630

Sob: 8 - 1300

 Bezołowiowe okna PCV Budvar Łódź Okna bez ołowiu