Stolarka z drewna:

Okna drewniane na wymiar

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

Stolarka z drewna wykonywana jest zgodnie z wymogami systemów 68 lub 78 z trójwarstwowo klejonego drewna sosny, lub meranti.

 Model - Softline R12

Okno drewniane z profilu Softline R12: dzięki wyraźnemu zaokrągleniu ramy oraz listwy przyszybowej okna Softline R12 nie tylko wyglądają nowocześnie, ale także charakteryzują się bardzo dużą trwałością powłok lakierniczych.

 Model - Softline R8

Okno drewniane z profilu Softline R8: krawędzie listwy przyszybowej oraz ramy są delikatnie zaokrąglone, co nadaje im klasyczny wygląd oraz zwiększa trwałość profilu.

 Model - Softline R8

Okno drewniane z profilu Retro : krawędzie listew przyszybowych, ram i skrzydeł są ozdobne frezowane. Klasyczna elegancja idzie w parze z trwałością i niezwykłą precyzją wykonania.


Drewno z nakładką aluminiową: umieszczenie na zewnętrznej powierzchni specjalnej aluminiowej nakładki dopasowanej do kształtu profilu uodparnia go całkowicie na czynniki atmosferyczne, pozwalając jednocześnie zachować piękny, naturalny wygląd drewna od strony wewnętrznej.

MATERIAŁY na drzwi i okna drewniane

Drewno sosnowe - jasne i odporne na warunki atmosferyczne, można kleić na dwa sposoby, w zależności od zastosowanego lakieru: jeśli powłoka lakiernicza będzie kryjąca, na powierzchni zewnętrznej znajdują się nieduże wczepy, natomiast w przypadku lakierów transparentnych przy klejeniu wczepów się nie stosuje.

Drewno meranti - meranti rośnie w Indonezji, Malezji i na Filipinach, ma strukturę i barwę zbliżoną do mahoniu. Bardzo dobrze zatrzymuje ciepło i cechuje się doskonałą izolacyjnością akustyczną. Bardzo efektowny wygląd drewna meranti powoduje, że bardzo rzadko stosuje się w tym przypadku lakiery kryjące.

Okucia firmy ROTO należą do najlepszych na świecie. Estetyka, funkcjonalność i bezpieczeństwo są tutaj normą. W Softline R12 standardowo oferujemy okucia z niewidocznymi zawiasami.

Szyby PRESSGLAS: standardowo montujemy zespolone szyby jednokomorowe lub dwukomorowe PRESGLASS o przenikalności cieplnej odpowiednio 1,0 i 0,6W/m2K (odpowiednio w standardach IV68 i IV78).

Realizacje

Łódź, Piotrkowska 66; witryna sklepowa z drzwiami wejściowymi, sosna, kolor teak
Oferta Biura Partnera Budvar Sp. z O.O., Łódź Okna drewniane i Drzwi drewniane - Łódź, woj. łódzkie - sprzedaż i montaż okien drewnianych, drzwi harmonijkowe Okna drewniane Łódź Drzwi drewniane ✚Dobre Ceny Oferujemy Państwu szeroką gamę okien drewnianych i drzwi. Polecamy nasze drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, okna drewniane, wysokiej jakości drzwi z drewna. stolarka okienna, okna drewniane, drzwi drewniane, wewnętrzne, zewnętrzne, okna z drewna BUDVAR Centrum Sp.z O.O. - ZR Consulting Łódź, Brzezińska 105. Zajmujemy się sprzedażą stolarki budowlanej i prowadzimy pełnozakresowe usługi budowlane, wykończenia wnętrz i remonty pomieszczeń mieszkalnych i biurowych. Zapraszamy, obsługujemy klientów z Warszawy, teraz również sprzedajemy okna PCV w Warszawie. Oferta na Okna typowe i okna na wymiar o nietypowych kształtach.
Wszystkie prawa zastrzeżone przez budvar.lodz.pl © 2010/23
 wymiana parapetów, gładzie, gipsowe ścian oraz sufitow, remont || wymiana posadzek remont łazienek remont i modyfikacje: instalacji elektrycznej, hydraulicznej
 Kontakty - Budvar Łódź

& Biuro ZR Consulting

ul. Brzezińska 103

tel.42 307 10 79

tel./fax42 634 23 61

   Zdzisław Rędzikowski

mob. 507 105 953

   Michał Rędzikowski

mob. 517 798 702

Więcej kontaktów

Pn - Pt: 8 - 1630

Sob: 8 - 1300

 Bezołowiowe okna PCV Budvar Łódź Okna bez ołowiu