OFERTA

Budvar Centrum Sp. z o.o. - Partner Budvar Centrum, Salon i Biuro Łódź

W ofercie znajdują się wszystkie produkty Budvar-Centrum, jednego z największych producentów stolarki okiennej i drzwiowej.

Prowadzimy dystrybucję okien i drzwi z aluminium, PCV i drewna, a także wszelkich dodatków do stolarki okiennej i drzwiowej: od rolet i parapetów, po nawiewniki okienne. Prowadzimy sprzedaż okien PCV z najnowszej, aktualnej oferty producenta. Najnowsze rozwiązania techniczne i relatywnie atrakcyjnej, niskiej cenie! Działamy na terenie Łodzi i całego województwa łódzkiego.

Każdy Klient otrzymuje od nas porady (bez dodatkowych opłat), nasi monterzy u Klienta mierzą wszystkie potrzebne wymiary (w cenie usługi), a autoryzowana ekipa wykonuje wszystkie niezbędne prace budowlane, a więc murowanie, tynkowanie, adaptację otworów okiennych i drzwiowych w sposób wskazany przez Klienta.

Budowlana stolarka otworowa

 Okna Łódź producent Budvar, Stolarka otworowa PCV  Łódź stolarka aluminiowa  Drewniana stolarka budowlana w Łodzi

 
 

PRZEJRZYJ lub POBIERZ - Katalog Wyrobów - OFERTA BUDVAR-u '2016.

 Okna pcv Łódź Producent Budvar Centrum Sp. z o.o. Katalog Okna i drzwi.

KATALOG BUDVAR
plik PDF ~145 MB
A w nim prezentujemy:
  • Technologię Niewidocznych Zgrzewów
  • Titanium Technology
  • Certyfikat na Brak Ołowiu w naszych oknach
  • Certyfikat SKZ
  • Elementy Okna Doskonałego
  • NOWOŚĆ- System przesuwny T-Slide
  • NOWOŚĆ- System okienny T-Energy
  • Nakładki aluminiowe, systemy monoblok i renowacyjne, niski próg balkonowy, dwustronną klamkę oraz wiele, wiele innych. Oferta Biura Partnera Budvar Sp. z O.O., Łódź  Okna ŁÓDŹ, Drzwi, Rolety, Parapety, ogrody zimowe - Oferta: BUDVAR Tanie okna PCV, drzwi drewniane, elewacje i okna aluminiowe, drzwi zewnętrzne z aluminium, okna Łódź, parapety, rolety zewnętrzne, żaluzje, szyby specjalne Stolarka budowlana Łódź. Sprzedaż okien PCV, drzwi, parapetów. Realizujemy zamówienia państwowe. Specjalna oferta dla instytucji, szkół i urzędów! Okna Łódź Widzew i Bałuty, aluminiowa zabudowa z szybami samoczyszczącymi idealna do witryn sklepowych alu  BUDVAR Centrum Sp.z O.O. - ZR Consulting Łódź, Brzezińska 105. Zajmujemy się sprzedażą stolarki budowlanej i prowadzimy pełnozakresowe usługi budowlane, wykończenia wnętrz i remonty pomieszczeń mieszkalnych i biurowych. Zapraszamy, obsługujemy klientów z Warszawy, teraz również sprzedajemy okna PCV w Warszawie. Oferta na Okna typowe i okna na wymiar o nietypowych kształtach.
Wszystkie prawa zastrzeżone przez budvar.lodz.pl © 2010/23
 wymiana parapetów, gładzie, gipsowe ścian oraz sufitow, remont || wymiana posadzek remont łazienek remont i modyfikacje: instalacji elektrycznej, hydraulicznej
 Kontakty - Budvar Łódź

& Biuro ZR Consulting

ul. Brzezińska 103

tel.42 307 10 79

tel./fax42 634 23 61

   Zdzisław Rędzikowski

mob. 507 105 953

   Michał Rędzikowski

mob. 517 798 702

Więcej kontaktów

Pn - Pt: 8 - 1630

Sob: 8 - 1300

 Bezołowiowe okna PCV Budvar Łódź Okna bez ołowiu